Facebook
You Tube

Warszawski Fajf z zespołem „Sztajerek z Targówka”!

9 listopada 2013
Miejsce: Dzik, ul. Belwederska 44 A, Mokotów

Więcej na stronach FB: Warszawski Fajf.  

 

Jeden z listopadowych wieczorów zespół „Sztajerek z Targówka", który na co dzień spotkać możecie w DK Zacisze, spędził na dansingu po Warszawsku w klubie DZIK. Przy dźwiękach skrzypiącej płyty zespół animował tanecznie licznie przybyłą publiczność! Energia zespołu wynikająca z zamiłowania do tańca i ogromnego poczucia humoru bardzo szybko udzieliła się zebranym.  Krótko mówiąc to był naprawdę udany wieczór, który z pewnością należał do naszego zepsołu.

Na scenie wystąpiła również amatorska praska grupa międzypokoleniowa „Cała Praga Śpiewa”, która wykonała kilka utworów z towarzyszeniem muzyków z zespołu Czessbend porywając całą salę do wspólnych śpiewów przedwojennych szlagierów.

Zespół „Sztajerek z Targówka" tworzą ludzie, którzy spędzają ze sobą czas nie tylko w sali prób, ale także poza nią, łączą ich prawdziwe przyjaźnie. Już od przekroczenia progu sali ćwiczeń w DK Zacisze widać, że nie połączył ich przypadek, a prawdziwa pasja do muzyki i folkloru. Grupę prowadzą Barbara Gmyz i Zbigniew Darda.

 

 

 

Wypełnij wszytstkie pola

targowek.waw.pl