Facebook
You Tube
Międzynarodowy Konkurs Na Plakat Filmowy

Budżet partycypacyjny: Dzieciaki nie płacą, Kabaret dla sąsiadów, Muzycznie dla sąsiadów, Miejsce dla mieszkańców

Terminy głosowania: 14-30 czerwca 2017


Głosuj na Zacisze! Budżet partycypacyjny daje mieszkańcom Zacisza głos w sprawie kształtowania przestrzeni publicznej i i najbliższego otoczenia. Zgłoszone projekty mają poprawiać komunikację i dialog społeczny, a także zwiększyć atrakcyjność Zacisza. Dotyczą różnych grup, kształtują kulturalne gusta mieszkańców, mają charakter prozdrowotny, dają przestrzeń na kształtowanie sąsiedzkich relacji. 

[nr 19] Dzieciaki nie płacą
Bezpłatne koncerty i warsztaty artystyczne na Zaciszu dla dzieci w wieku 4-13 lat, rozwijające zainteresowania i kształtujące postawy aktywnego uczestnictwa w kulturze od najmłodszych lat. Koszt: 25 000 zł.

[nr 15] Kabaret dla sąsiadów i nie tylko...
Cotygodniowe, bezpłatne warsztaty teatralno-kabaretowe skierowane mieszkańców Targówka i okolic. Koszt: 15 000 zł.

[nr 2] Muzycznie dla sąsiadów
10 bezpłatnych koncertów na Zaciszu z muzyką klasyczną, rozrywkową i jazzową, z udziałem znanych, cenionych i utalentowanych artystów. Koszt: 70 000 zł.

[nr 10] Stół do ping-ponga
Budowa kamiennego stołu do ping ponga i dwóch ławek przy DK Zacisze. Koszt: 12 500 zł.

[nr 16] Miejsce Mieszkańców
Miejsce otwarte na wszystkich mieszkańców Zacisza. Stworzone dla nich i przez nich. Na jego terenie każdy samodzielnie lub z pomocą animatora będzie mógł zorganizować spotkania, warsztaty, kursy, zagrać w planszówkę czy wymienić się książkami.

[nr 3] Mama fit
Zajęcia fitness dla mam małych dzieci w DK Zacisze, pozwalające utrzymać sprawność fizyczną, psychiczną, energię i zadowolenie z życia. Koszt: 11 440 zł.

[nr 4] Strefa Wolnego Handlu 
Pchle targi połączone z bezpłatnymi animacjami dla dzieci w trzy wybrane soboty maja, czerwca i września 2018. Koszt: 7 500 zł.

 

Pamiętaj!
Zagłosować może każdy mieszkaniec Warszawy! Karty można złożyć przez Internet lub osobiście w wyznaczonych punktach. Również DZIECKO po uzyskaniu zgody opiekuna prawnego.

Wypełnij wszytstkie pola

targowek.waw.pl