Facebook
You Tube

Taniec

Balet
06-08-2016
Doskonalenie zdolności ruchowych dzieci w wieku 5-7 lat. Nauka tańca klasycznego. Poprzez taniec dziecko rozwija swój talent, nabiera pewności siebie, uczy się zachowań scenicznych i relacji z publicznością.
BREAKING Academy
05-08-2016
Zajęcia breakdance dla osób w wieku 7-15 lat. Grupa dla początkujących oraz dla tych, którzy opanowali już podstawowe techniki tego tańca i chcą je doskonalić poprzez ćwiczenia. W programie taniec breakdance oraz ćwiczenia siłowo-sprawnościowe.
Break Kids
05-08-2016
Zespół Break Kids to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat, łączące breakdance, hip-hop, jazz. Zajęcia łączą naukę rytmiki, słuchanie muzyki i ogólne ćwiczenia ruchowe. Rozwijają w dzieciach sprawność, poprawiają koordynację ruchową, uelastyczniają mięśnie i ścięgna, a ponadto dają pewność siebie i motywują do dalszych ćwiczeń.
BELLO DANCE taniec współczesny dla dzieci
05-08-2016
NOWOŚĆ! Lekcje tańca współczesnego dla dzieci w wieku 7-12 lat, prowadzone przez znakomitego tancerza i choreografa – Santiaga Bello. Zajęcia taneczne w formie ćwiczeń wyrabiają w dzieciach sprawność ruchową i poczucie rytmu, a układy taneczne uczą wyczucia przestrzeni i współdziałania w grupie.
Rytmika
20-07-2016
Tematyczne zajęcia muzyczne przy muzyce na żywo, muzyce dziecięcej, rozrywkowej, klasycznej i – nie do końca – poważnej. W programie piosenki, taniec, zabawa. Dzieci poznają instrumenty i zostają wprowadzone w świat muzyki.
Taneczna karuzela
18-07-2016
Kurs tańca obejmujący różne style taneczne: wybrane tańce towarzyskie, taniec dyskotekowy, modern, jazzowy i rock’n’roll. Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 8-12 lat. Zajęcia poprawiające koordynację ruchową i sprawność fizyczną.
Wirtualny spacer
Zobaczcie, jak wyglądają nasze pracownie, sale ćwiczeń, galeria i sala teatralna.Więcej...Newsletter
By otrzymywać informacje o wydarzeniach, nowych sekcjach i wyjazdach dołącz do naszych subskrybentów.
 

Partnerzy
Przedstawiamy Państwu grono naszych Partnerów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczy na dalsze owocne działania.Więcej...
Wypełnij wszytstkie pola

targowek.waw.pl