Facebook
You Tube
Lato w Mieście
Zapraszamy na malarstwo, ceramikę, LEGO, ArchiTekturki...!
więcej
Wakacje nad morzem

Zajęcia manualne i plastyczne

Smyki w krainie plastyki
24-07-2013
Zabawy plastyczne stworzone z myślą o najmłodszych, w czasie których maluszki odkrywać będą swoje twórcze możliwości, rozwijać percepcję, wyobraźnię, kształtować sprawność manualną, wrażliwość estetyczną, będą uczyć się samodzielności i współdziałania w grupie, a przede wszystkim będą twórczo się bawić.
ARCHItekturki
20-01-2014
Z lotu ptaka i żabiej perspektywy… Zajęcia architektoniczne dla dzieci w wieku 6-10 lat, których celem jest szersze zainteresowanie dzieci otaczającą je rzeczywistością, światem współczesnym, zwrócenie uwagi na znaczenie edukacji architektonicznej, rozwijanie wrażliwości przestrzennej i kreowanie przyszłych gustów.
Kalejdoskop plastyczny
24-07-2013
Radosne warsztaty plastyczne, gdzie tematy i techniki zmieniają się jak w kalejdoskopie. Na cotygodniowych zajęciach każde dziecko będzie mogło własnoręcznie wykonać rysunki, obrazy, grafiki lub rzeźby zainspirowane twórczością znanych artystów lub konkretnym dziełem. Podczas zajęć powstaną również niebanalne przedmioty użytkowe oraz ciekawe prace przestrzenne. Zabawa i nauka dla każdego dziecka, które lubi farby, kredki, masy plastyczne, glinę i nie boi się twórczo eksperymentować.
Ceramika
17-01-2013
Praktyczna nauka ręcznego formowania gliny oraz praca na elektrycznym kole garncarskim. Lepienie przedmiotów podstawowymi technikami: z plastra, z wałeczków, z bryły. Figurki, naczynia, ozdoby i wszystko co podpowie wyobraźnia.
Gałgankowy świat
09-08-2011
Patchwork, artystyczne torebki... Jak połączyć tkaninę z wełną, sznurkiem, koralikami? Jak ożywić gałganki? Co jest ważne w doborze elementów?
Nitką inspirowane
01-08-2009
Haft artystyczny, Richelieu, krzyżykowy - haftowane obrusy, obrazy, serwetki i elementy dekoracyjne.
Pracownia rysunku i malarstwa
01-08-2009
W programie nauka rysunku i malarstwa od podstaw. Pastele suche i olejowe, plastelina, ołówek, akwarele i akryle. Warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Istnieje możliwość przyprowadzania dzieci na zajęcia ze Szkoły Podstawowej nr 84 w Warszawie.
Bajkowa Sztuka Dziecka
01-08-2009
Zajęcia plastyczne rozbudzają w dzieciach chęć poszukiwań i tworzenia. Dzieci zdobywają sprawność manualną, uczą się myśleć przestrzennie. Istnieje możliwość połączenia z zajęciami baletowymi.
Wirtualny spacer
Zobaczcie, jak wyglądają nasze pracownie, sale ćwiczeń, galeria i sala teatralna.Więcej...Newsletter
By otrzymywać informacje o wydarzeniach, nowych sekcjach i wyjazdach dołącz do naszych subskrybentów.
 

Partnerzy
Przedstawiamy Państwu grono naszych Partnerów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczy na dalsze owocne działania.Więcej...
Wypełnij wszytstkie pola

targowek.waw.pl