Facebook
You Tube

Archiwum

Międzynarodowy Konkurs Na Plakat Filmowy 2017
12-06-2017
Dom Kultury Zacisze wraz z Filmoteką Narodową i Warszawską Szkołą Filmową zaprosił młodzież do stworzenia plakatu do jednego z filmów:„Człowiek z marmuru", „Eroica", „Szczurołap", „Urząd" i „Defilada". Wyboru najlepszych prac dokonał Andrzej Pągowski, Krzysztof Hejke, Marek Tomasz Pawłowski i Dorota Petrus. Gala wręczenia naród odbyła się podczas Festiwalu Filmoteki Szkolnej w Kinie Iluzjon, w miejscu magicznym i niezwykle istotnym dla warszawskiego filmu.
9. Festiwal Dzieci i Młodzieży ARTYSTYCZNY TARGÓWEK
04-06-2017
Barwne i radosne wydarzenie adresowane do dzieci, młodzieży i całych rodzin. Na profesjonalnej scenie przez 7 godzin oglądaliśmy prezentacje wokalne, taneczne, teatralne, akrobatyczne. Pasaż składający się z 17 namiotów, w których dzieci spędzały kreatywnie czas. Była papieroplastyka, lepienie z gliny, wyklejanki, doświadczenia i eksperymenty, malarstwo sztalugowe, mozaiki, biżuteria, animacje w języku angielskim, gry terenowe. W namiocie DK Zacisze atrakcją było drukowanie w technologii 3D.
40.Konkurs recytatorski WARSZAWSKA SYRENKA
04-06-2017
Dom Kultury „Zacisze” w Warszawie, we współpracy z Mazowieckim Instytutem Kultury, od wielu lat organizuje najpopularniejszy na Mazowszu Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka. Wystąpienia uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów z dzielnicy Targówek oceniały aktorki Teatru Rampa Lidia Grzędzińska i Dominika Łakomska oraz Lidia Sycz – przewodnicząca jury, założycielka Teatru Wariacje.
DOUBLE KICK VOL III
23-04-2017
Po raz trzeci na zaciszańskim parkiecie zaprezentowały się najlepsze BGirl’s i najlepsi BBoy’s. To było taneczne starcie o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek Miasta st. Warszawy. Ze sceny popłynęła najlepsza muzyka w mieście serwowana przez Dj Lazy One DJ Spike i na żywo Break da Funk. W składzie sędziowskim zasiedli: Tomaz, Aga i Mefo.
GITARERRA XI Przegląd Zespołów i Indywidualnej Gitary Klasycznej
08-04-2017
W DK Zacisze po raz jedenasty zabrzmiała muzyka gitarowa podczas Przeglądu Zespołów i Indywidualnej Gitary Klasycznej GITARERRA. Wydarzenie ma wierną widownię i wciąż przyciąga uwagę nowych gitarzystów. Jest zaciszańskim świętem muzyki. Przegląd nie ma ograniczeń wiekowych, a jedynie czasowe.
XV Festiwal Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora
25-03-2017
Uroczyste rozstrzygnięcie XV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora z udziałem wykonawców i jurorów (prof. Krzysztof Kusiel-Moroz, Joanna Rawik i Ryszard Makowski). Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody, a publiczność wysłuchała najlepszych prezentacji w wykonaniu Allegrezza del Canto, Klubu Seniora Róże Jesieni, Zespołu Wokalnego Siedleckiego UTW i Powsinian.
Wyniki XV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora
25-02-2017 26-02-2017
Przedstawiamy wyniki  XV  Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
Wirtualny spacer
Zobaczcie, jak wyglądają nasze pracownie, sale ćwiczeń, galeria i sala teatralna.Więcej...Newsletter
By otrzymywać informacje o wydarzeniach, nowych sekcjach i wyjazdach dołącz do naszych subskrybentów.
 

Partnerzy
Przedstawiamy Państwu grono naszych Partnerów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczy na dalsze owocne działania.Więcej...
Wypełnij wszytstkie pola

targowek.waw.pl