Facebook
You Tube
Międzynarodowy Konkurs Na Plakat Filmowy

Dorośli

Wygenerujcie czas na rozwój osobisty, a my zaoferujemy różnorodne działania. Po pierwsze zapraszamy na jogę, naukę gry na pianinie lub gitarze, warsztaty florystyczne, które zapoznają z nowymi trendami w doborze kolorów i układania kompozycji. Sobotnie przedpołudnia zarezerwujcie na warsztaty w ramach cyklu Sobota dla Małych i Dużych. Lubiącym rękodzielnictwo polecamy ceramika, warsztaty szycia na maszynie i akwarelę, a podróżnikom - spotkania grupy Robimy podróże.

Akwarela
06-08-2016
Warsztaty plastyczne dla młodzieży i dorosłych. Malowanie w technikach wodnych: akwarela, akryl, tempera, gwasz.
BELLO DANCE taniec współczesny dla młodzieży
05-08-2016
NOWOŚĆ! Zajęcia tańca współczesnego kładą nacisk na rozwój świadomości ciała oraz ekspresję ruchu. Autorskie choreografie zaproponowane przez Santiaga Bello, oprócz nauki kroków i właściwej techniki, pozwalają także na taneczne improwizacje i możliwość wyrażania siebie. Warsztaty umożliwią dynamiczny rozwój i w perspektywie pozwolą na udział w castingach.
Ceramika artystyczna
04-08-2016
Dzieci poznają różne techniki pracy w glinie: modelowanie z wałków, kulek i płatów, wygniatanie prostych naczyń, tworzenie przedmiotów dekoracyjnych, biżuterii i płaskorzeźb. Praktyczna nauka ręcznego formowania gliny oraz praca na elektrycznym kole garncarskim.
Decoupage
04-08-2016
NOWOŚĆ! Zajęcia adresowane są do osób, które lubią odnawiać stare rzeczy, postarzać nowe, nadawać przedmiotom nowy charakter. Wszystkie materiały zdobnicze i preparaty wliczone są w cenę. Przedmiot do zdobienia uczestnicy przynoszą ze sobą.
Florystyka
30-07-2016
Nauka tworzenia precyzyjnych form, dobierania kolorów, wyważania aranżacji. Powstaną bukiety układane w ręku, kompozycje w naczyniach, ślubne bukiety, biżuteria florystyczna, wianki i wieńce – florystyka sezonowa i okolicznościowa.
Język rosyjski z native speakerem
28-07-2016
Praca nad wymową, intonacją, akcentem, prawidłowym ułożeniem zdań. Opowieści o tradycjach, kulturze i muzyce Rosji. Zajęcia w formie dialogów, logicznych zabaw, rozwiązywanie testów, śpiewanie rosyjskich piosenek.
Joga
28-07-2016
Łączy ćwiczenia fizyczne ze spokojnym oddechem i wyciszonym umysłem, poprawia kondycję całego organizmu oddziaływuje na układ mięśniowy, uelastyczniając kręgosłup, pobudzając działanie gruczołów i narządów wewnętrznych. Sprawdź, czy joga rzeczywiście zwiększa siłę i wpływa na wewnętrzną równowagę.
Klub Boogie Rock
27-07-2016
Klub tańca boogie woogie i rock’n’rolla ma na swoim koncie liczne sukcesy krajowe i zagraniczne. Tancerze biorą udział w turniejach i konkursach. Występują podczas imprez organizowanych przez Dom Kultury „Zacisze”. Może i Ty chciałbyś rozwijać swoją przygodę z tańcem?
Nitką inspirowane
24-07-2016
Haft artystyczny, Richelieu, krzyżykowy - haftowane obrusy, obrazy, serwetki i elementy dekoracyjne.
Piosenka rozrywkowa
22-07-2016
Celem zajęć jest rozwijanie umiejętności oraz wrażliwości muzycznej ucznia. Zajęcia dotyczą zagadnień: emisji głosu, prawidłowego oddechu, dykcji, interpretacji piosenki, pracy na utworach z zakresu muzyki rozrywkowej, pracy z mikrofonem, ruchu scenicznego, opanowania tremy poprzez udział w koncertach, konkursach i festiwalach piosenki.
Pracownia Mikromodelarstwa i Gier Strategicznych „UŁAN”
21-07-2016
Zajęcia dla dzieci i młodzieży. Wykonywanie modeli i figurek oraz rozgrywanie bitew z różnych okresów historycznych. Gry strategiczno-planszowe – nauka i rozgrywanie gier: DBA, lotnictwo z I i II wojny światowej, gry działań lądowych z II wojny światowej.
Pracownia malarstwa
21-07-2016
W programie nauka rysunku i malarstwa od podstaw. Pastele suche i olejowe, akryle, farby olejne. Warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Istnieje możliwość przyprowadzania dzieci na zajęcia ze Szkoły nr 84. Wystawa prac na Koniec Sezonu.
Robimy podróże
20-07-2016
Seria spotkań dla aktywnych warszawiaków, zainteresowanych wspólnym podróżowaniem. To doskonała okazja na poszerzenie swojego grona znajomych, znalezienie towarzyszy do wspólnego podróżowania czy spędzania wolnego czasu oraz wyeliminowanie sytuacji takich jak konieczność dopłaty do pokoju jednoosobowego na wycieczkach organizowanych przez biuro podróży.
Sztajerek z Targówka
19-07-2016
Zespół Sztajerek z Targówka wyrusza w taneczną podróż. Na zajęciach uczestnicy będą poznawać, jak bawią się i tańczą nasi sąsiedzi. W programie tańce greckie, bułgarskie, francuskie, szkockie i wiele innych. Wspólne spotkania gwarantują dobrą zabawę i twórczy klimat artystyczny. Zajęcia dla osób pełnoletnich z poczuciem rytmu i humoru.
Szycie na maszynie
19-07-2016
Kurs dla osób, które chciałyby opanować podstawy szycia na maszynie i stworzyć dla siebie coś niepowtarzalnego, jedynego i oryginalnego. Uczestnicy pracują na swoich tkaninach.
Śpiew klasyczny
19-07-2016
Indywidualne zajęcia śpiewu. Emisja głosu, ćwiczenia oddechowe, dykcja, warsztaty interpretacji pieśni i arii.
Tkactwo artystyczne
18-07-2016
Tworzenie gobelinów przy pomocy osnowy i wątku. Materiałem jest wełna. Tkactwo wymaga czasu, cierpliwości i pasji. Kształtuje wyobraźnię artystyczną i daje radość tworzenia. Dla początkujących i zaawansowanych.
Taniec towarzyski dla dorosłych
18-07-2016
Żeby swobodniej poczuć się na parkiecie zapraszamy na kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych. W programie: walc, tango, rock'n'roll, samba, cha-cha, disco i wspólna zabawa. Zajęcia poprowadzi Robert Kulesza.
Witraż
16-07-2016
Jak ze szkła zrobić dzieło? Warsztaty tworzenia witraży z wykorzystaniem taśmy miedzianej. Realizacja własnych projektów.
KLUB LUDZI KULTURY
25-07-2015
Spotkania dla zainteresowanych uczestnictwem w życiu artystycznym i kulturalnym, nowymi zjawiskami, publikacjami, poznaniem twórców, animatorów i realizatorów ważnych inicjatyw artystycznych w Warszawie i całej Polsce.
Wirtualny spacer
Zobaczcie, jak wyglądają nasze pracownie, sale ćwiczeń, galeria i sala teatralna.Więcej...Newsletter
By otrzymywać informacje o wydarzeniach, nowych sekcjach i wyjazdach dołącz do naszych subskrybentów.
 

Partnerzy
Przedstawiamy Państwu grono naszych Partnerów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczy na dalsze owocne działania.Więcej...
Wypełnij wszytstkie pola

targowek.waw.pl