Facebook
You Tube
Międzynarodowy Konkurs Na Plakat Filmowy

Młodzież

Zapraszamy w świat fascynacji sztuką, tańcem, historią i muzyką. Po raz pierwszy proponujemy decoupage, taniec współczesny BELLO DANCE, szycie na maszynie. Zasady perspektywy, światłocień, proporcje poznacie na zajęciach rysunku. Z wyobraźni i natury. Ciekawe projekty realizować będą Sztuka na horyzoncie, Klub Boogie Rock i BREAKING ACADEMY, pracownia akwareli oraz mikromodelarstwa i gier strategicznych „UŁAN”. W nowej formule wystartuje grupa wokalna Voice of Zacisze. Z nami możecie napisać ciekawy projekt kulturalny. Wystarczy mieć pomysł i przyjść do DK Zacisze. Każda forma artystycznej edukacji pozwoli poznać ludzi z pasją.

Akwarela
06-08-2016
Warsztaty plastyczne dla młodzieży i dorosłych. Malowanie w technikach wodnych: akwarela, akryl, tempera, gwasz.
BELLO DANCE taniec współczesny dla młodzieży
05-08-2016
NOWOŚĆ! Zajęcia tańca współczesnego kładą nacisk na rozwój świadomości ciała oraz ekspresję ruchu. Autorskie choreografie zaproponowane przez Santiaga Bello, oprócz nauki kroków i właściwej techniki, pozwalają także na taneczne improwizacje i możliwość wyrażania siebie. Warsztaty umożliwią dynamiczny rozwój i w perspektywie pozwolą na udział w castingach.
Break Kids
05-08-2016
Zespół Break Kids to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat, łączące breakdance, hip-hop, jazz. Zajęcia łączą naukę rytmiki, słuchanie muzyki i ogólne ćwiczenia ruchowe. Rozwijają w dzieciach sprawność, poprawiają koordynację ruchową, uelastyczniają mięśnie i ścięgna, a ponadto dają pewność siebie i motywują do dalszych ćwiczeń.
BREAKING Academy
05-08-2016
Zajęcia breakdance dla osób w wieku 7-15 lat. Grupa dla początkujących oraz dla tych, którzy opanowali już podstawowe techniki tego tańca i chcą je doskonalić poprzez ćwiczenia. W programie taniec breakdance oraz ćwiczenia siłowo-sprawnościowe.
Ceramika artystyczna
04-08-2016
Dzieci poznają różne techniki pracy w glinie: modelowanie z wałków, kulek i płatów, wygniatanie prostych naczyń, tworzenie przedmiotów dekoracyjnych, biżuterii i płaskorzeźb. Praktyczna nauka ręcznego formowania gliny oraz praca na elektrycznym kole garncarskim.
Decoupage
04-08-2016
NOWOŚĆ! Zajęcia adresowane są do osób, które lubią odnawiać stare rzeczy, postarzać nowe, nadawać przedmiotom nowy charakter. Wszystkie materiały zdobnicze i preparaty wliczone są w cenę. Przedmiot do zdobienia uczestnicy przynoszą ze sobą.
Gałgankowy świat
31-07-2016
Nominacja do nagrody Słoneczników 2015. Jak połączyć tkaninę z wełną, sznurkiem, koralikami? Jak ożywić gałganki? Co jest ważne w doborze elementów? Makrama, szycie przytulanek z filcu, eksperymenty z tkaniną, robótki ręczne. Gałgankowy świat to połączenie tradycji z nowoczesnością
Gitara
31-07-2016
Indywidualna nauka gry na gitarze klasycznej.
Florystyka
30-07-2016
Nauka tworzenia precyzyjnych form, dobierania kolorów, wyważania aranżacji. Powstaną bukiety układane w ręku, kompozycje w naczyniach, ślubne bukiety, biżuteria florystyczna, wianki i wieńce – florystyka sezonowa i okolicznościowa.
Język rosyjski z native speakerem
28-07-2016
Praca nad wymową, intonacją, akcentem, prawidłowym ułożeniem zdań. Opowieści o tradycjach, kulturze i muzyce Rosji. Zajęcia w formie dialogów, logicznych zabaw, rozwiązywanie testów, śpiewanie rosyjskich piosenek.
Joga
28-07-2016
Łączy ćwiczenia fizyczne ze spokojnym oddechem i wyciszonym umysłem, poprawia kondycję całego organizmu oddziaływuje na układ mięśniowy, uelastyczniając kręgosłup, pobudzając działanie gruczołów i narządów wewnętrznych. Sprawdź, czy joga rzeczywiście zwiększa siłę i wpływa na wewnętrzną równowagę.
Język angielski
28-07-2016
Zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, rozwijające umiejętności językowe każdej grupy wiekowej. Przygotowanie do egzaminów i matury. Dla dorosłych angielski w komunikacji i sytuacjach codziennych.
Klub Boogie Rock
27-07-2016
Klub tańca boogie woogie i rock’n’rolla ma na swoim koncie liczne sukcesy krajowe i zagraniczne. Tancerze biorą udział w turniejach i konkursach. Występują podczas imprez organizowanych przez Dom Kultury „Zacisze”. Może i Ty chciałbyś rozwijać swoją przygodę z tańcem?
Keyboard
27-07-2016
Nauka gry na instrumentach klawiszowych.
Mały Komandos
26-07-2016
Nauka technik samoobrony, zagadnienia szkoły przetrwania, psychologiczne aspekty obrony przed atakiem, techniki musztry. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-11 lat.
Młodzieżowe Studio Teatralne
25-07-2016
Zajęcia teatralne dla młodzieży skierowane do osób poszukujących sposobu na wyrażenie siebie i chcących twórczo spędzić czas z rówieśnikami jak i do tych pragnących w przyszłości związać się ze sceną zawodową. Podczas zajęć uczestnicy pracują nad budowaniem pewności siebie i rozwijaniem kreatywności, korzystając z niewyczerpanego bogactwa wyobraźni.
Nitką inspirowane
24-07-2016
Haft artystyczny, Richelieu, krzyżykowy - haftowane obrusy, obrazy, serwetki i elementy dekoracyjne.
Pianino
23-07-2016
Indywidualna nauka gry na pianinie.
Piosenka rozrywkowa
22-07-2016
Celem zajęć jest rozwijanie umiejętności oraz wrażliwości muzycznej ucznia. Zajęcia dotyczą zagadnień: emisji głosu, prawidłowego oddechu, dykcji, interpretacji piosenki, pracy na utworach z zakresu muzyki rozrywkowej, pracy z mikrofonem, ruchu scenicznego, opanowania tremy poprzez udział w koncertach, konkursach i festiwalach piosenki.
Pracownia Mikromodelarstwa i Gier Strategicznych „UŁAN”
21-07-2016
Zajęcia dla dzieci i młodzieży. Wykonywanie modeli i figurek oraz rozgrywanie bitew z różnych okresów historycznych. Gry strategiczno-planszowe – nauka i rozgrywanie gier: DBA, lotnictwo z I i II wojny światowej, gry działań lądowych z II wojny światowej.
Pracownia rysunku
21-07-2016
Program obejmuje naukę rysunku architektonicznego i przybliża zagadnienia takie jak: zasady perspektywy i światłocień, rysunek z wyobraźni oraz natury, proporcje. Zajęcia adresowane są do dzieci i młodzieży
Pracownia malarstwa
21-07-2016
W programie nauka rysunku i malarstwa od podstaw. Pastele suche i olejowe, akryle, farby olejne. Warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Istnieje możliwość przyprowadzania dzieci na zajęcia ze Szkoły nr 84. Wystawa prac na Koniec Sezonu.
Robimy podróże
20-07-2016
Seria spotkań dla aktywnych warszawiaków, zainteresowanych wspólnym podróżowaniem. To doskonała okazja na poszerzenie swojego grona znajomych, znalezienie towarzyszy do wspólnego podróżowania czy spędzania wolnego czasu oraz wyeliminowanie sytuacji takich jak konieczność dopłaty do pokoju jednoosobowego na wycieczkach organizowanych przez biuro podróży.
Robotyka
20-07-2016
Mamy wolne 2 miejsca! Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat. Nauka podstaw robotyki, mechaniki, logiki, programowania. Doskonalenie umiejętności pracy w grupach. Rozwijanie zdolności manualnych i dobra zabawa. Wiedza teoretyczna połączona z zajęciami praktycznymi, podczas których uczestnicy budują i programują proste roboty.
Szycie na maszynie
19-07-2016
Kurs dla osób, które chciałyby opanować podstawy szycia na maszynie i stworzyć dla siebie coś niepowtarzalnego, jedynego i oryginalnego. Uczestnicy pracują na swoich tkaninach.
Sztuka na horyzoncie
19-07-2016
Warsztaty w pracowni rysunku i malarstwa, których celem jest uwrażliwienie na sztukę. Podczas warsztatów stacjonarnych uczestnicy poznają różne techniki oraz zasady kompozycji i powstawania obrazu. Raz w miesiącu organizowane będą spotkania z artystami, wizyty w ich pracowniach i warsztaty tematyczne prowadzone przez ludzi sztuki.
Śpiew klasyczny
19-07-2016
Indywidualne zajęcia śpiewu. Emisja głosu, ćwiczenia oddechowe, dykcja, warsztaty interpretacji pieśni i arii.
Trening pamięci i nauka szybkiego czytania
18-07-2016
Zajęcia o charakterze warsztatowym dla dzieci w wieku 10-14 lat. Połączenie teorii z praktycznymi ćwiczeniami indywidualnymi oraz grupowymi. W programie nauka konkretnych technik szybkiego zapamiętywania oraz koncentrowania się. Ćwiczenie pamięci wzrokowej i słuchowej. Nauka jak skutecznie przygotować się do sprawdzianu, jak tworzyć notatki.
Taneczna karuzela
18-07-2016
Kurs tańca obejmujący różne style taneczne: wybrane tańce towarzyskie, taniec dyskotekowy, modern, jazzowy i rock’n’roll. Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 8-12 lat. Zajęcia poprawiające koordynację ruchową i sprawność fizyczną.
VOICE OF ZACISZE zespół wokalny
14-07-2016
Zajęcia dla młodzieży. Nauka emisji głosu, dykcji, pracy z mikrofonem, śpiewania na głosy. Zespół stworzony jest, aby czerpać radość ze wspólnego śpiewania, wzajemnego oddziaływania na siebie i dostrzegania, jak wielka jest moc w zgranej grupie. Zespół śpiewa w różnych stylistykach, ucząc się przy tym interpretacji piosenki, ruchu scenicznego, radzenia sobie z tremą.
Wirtualny spacer
Zobaczcie, jak wyglądają nasze pracownie, sale ćwiczeń, galeria i sala teatralna.Więcej...Newsletter
By otrzymywać informacje o wydarzeniach, nowych sekcjach i wyjazdach dołącz do naszych subskrybentów.
 

Partnerzy
Przedstawiamy Państwu grono naszych Partnerów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczy na dalsze owocne działania.Więcej...
Wypełnij wszytstkie pola

targowek.waw.pl