Facebook
You Tube
Międzynarodowy Konkurs Na Plakat Filmowy

Dzieci

Drogie dzieci i rodzice! Przedstawiamy Wam nową ofertę zajęć w sezonie 2016/2017. Mamy nadzieję, że nasz potencjał - ciekawi i twórczy instruktorzy, życzliwi pracownicy, doświadczenie i próba wsłuchania się w Wasze potrzeby - pozwoli wytworzyć w najbliższym sezonie niepowtarzalny klimat naszych spotkań ze sztuką! Po raz pierwszy, miło nam będzie zaprosić dzieci na taniec współczesny dla dzieci BELLO DANCE i Robotykę. Z nowym programem rusza Kolorowa kraina, Akademia Malucha, Gordonki, Mały Muzyk, czy Balet. Wszystkie zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy i uwrażliwiają młodego człowieka na sztukę.

Akademia Malucha
07-08-2016
Zapisz swoje dziecko do Akademii Malucha! Na codzienne zajęcia i zabawy artystyczne oraz ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 2,5-5 lat. Akademia Malucha daje dziecku możliwość wszechstronnego rozwoju zgodnie z jego indywidualnymi potrzebami i zdolnościami, a jednocześnie uczy funkcjonowania w grupie podczas nauki i zabawy.

NOMINACJA do Słoneczników 2015 portalu Czasdzieci.pl!

ARCHItekturki
18-12-2017
Zamiast kupić – zrób. Zajęcia architektoniczno-plastyczne dla dzieci w wieku 6-10 lat, których celem jest szersze zainteresowanie dzieci otaczającą je rzeczywistością, światem współczesnym, zwrócenie uwagi na znaczenie edukacji architektonicznej, rozwijanie wrażliwości przestrzennej. Troska o jakość najbliższego otoczenia, ekologia, street art od strony sztuki i kreatywnego działania.
Balet
06-08-2016
Doskonalenie zdolności ruchowych dzieci w wieku 5-7 lat. Nauka tańca klasycznego. Poprzez taniec dziecko rozwija swój talent, nabiera pewności siebie, uczy się zachowań scenicznych i relacji z publicznością.
BELLO DANCE taniec współczesny dla dzieci
05-08-2016
NOWOŚĆ! Lekcje tańca współczesnego dla dzieci w wieku 7-12 lat, prowadzone przez znakomitego tancerza i choreografa – Santiaga Bello. Zajęcia taneczne w formie ćwiczeń wyrabiają w dzieciach sprawność ruchową i poczucie rytmu, a układy taneczne uczą wyczucia przestrzeni i współdziałania w grupie.
Break Kids
05-08-2016
Zespół Break Kids to zajęcia dla dzieci w wieku 4-6 lat, łączące breakdance, hip-hop, jazz. Zajęcia łączą naukę rytmiki, słuchanie muzyki i ogólne ćwiczenia ruchowe. Rozwijają w dzieciach sprawność, poprawiają koordynację ruchową, uelastyczniają mięśnie i ścięgna, a ponadto dają pewność siebie i motywują do dalszych ćwiczeń.
BREAKING Academy
05-08-2016
Zajęcia breakdance dla osób w wieku 7-15 lat. Grupa dla początkujących oraz dla tych, którzy opanowali już podstawowe techniki tego tańca i chcą je doskonalić poprzez ćwiczenia. W programie taniec breakdance oraz ćwiczenia siłowo-sprawnościowe.
Bajkowa Sztuka Dziecka
18-12-2017
Zajęcia plastyczne rozbudzają w dzieciach chęć poszukiwań i tworzenia. Dzieci zdobywają sprawność manualną, uczą się myśleć przestrzennie. Istnieje możliwość połączenia z zajęciami baletowymi. Bajkowa Sztuka Dziecka otrzymała nagrodę Słoneczniki 2014 oraz nominację do Słoneczników 2015 i 2016 portalu Czasdzieci.pl, jako perełka w bogatej ofercie wydarzeń dla dzieci.
Ceramika artystyczna
04-08-2016
Dzieci poznają różne techniki pracy w glinie: modelowanie z wałków, kulek i płatów, wygniatanie prostych naczyń, tworzenie przedmiotów dekoracyjnych, biżuterii i płaskorzeźb. Praktyczna nauka ręcznego formowania gliny oraz praca na elektrycznym kole garncarskim.
Gordonki
01-08-2016
Zajęcia umuzykalniające dla niemowlaków i dzieci do 3 roku życia. W zajęciach dzieci uczestniczą wspólnie z opiekunem. Instruktor używa głównie swojego głosu, proponując różnego rodzaju śpiewanki, rytmiczanki, w zabawie wykorzystywana jest chusta Klanzy, piórka, wstążki, bańki mydlane, piłki i inne akcesoria.
Gałgankowy świat
31-07-2016
Nominacja do nagrody Słoneczników 2015. Jak połączyć tkaninę z wełną, sznurkiem, koralikami? Jak ożywić gałganki? Co jest ważne w doborze elementów? Makrama, szycie przytulanek z filcu, eksperymenty z tkaniną, robótki ręczne. Gałgankowy świat to połączenie tradycji z nowoczesnością
Język rosyjski z native speakerem
28-07-2016
Praca nad wymową, intonacją, akcentem, prawidłowym ułożeniem zdań. Opowieści o tradycjach, kulturze i muzyce Rosji. Zajęcia w formie dialogów, logicznych zabaw, rozwiązywanie testów, śpiewanie rosyjskich piosenek.
Język angielski
28-07-2016
Zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, rozwijające umiejętności językowe każdej grupy wiekowej. Przygotowanie do egzaminów i matury. Dla dorosłych angielski w komunikacji i sytuacjach codziennych.
Karate
27-07-2016
Zajęcia japońskich sztuk walki dla dzieci w wieku 7-11 lat. Karate, kobudo, ju jitsu, ken jitsu połączone z nauką podstaw języka japońskiego i historią japońskich sztuk walki. Egzaminy na pasy. Zajęcia zawierają elementy rekreacji ruchowej, poprawiają kondycję i koordynację ruchową. Uczą zasad gry fair play. Dzieci trenując karate uczą się samoobrony i reakcji na agresywne zachowania.
Kalejdoskop plastyczny
27-07-2016
Tematy i techniki zmieniają się jak w kalejdoskopie. Każde dziecko będzie mogło własnoręcznie wykonać rysunki, obrazy, grafiki lub rzeźby zainspirowane twórczością znanych artystów lub konkretnym dziełem. Podczas zajęć powstaną również niebanalne przedmioty użytkowe oraz ciekawe prace przestrzenne.
Kolorowa kraina - Plastyka dla dzieci
26-07-2016
Zajęcia, na których dzieci poznają barwy, figury, faktury wykorzystując techniki plastyczne, a przede wszystkim będą się dobrze bawić. Celem zajęć jest wydobycie oraz rozwijanie naturalnej kreatywności dzieci. Finałem będzie „Moja książeczka” każdego uczestnika będąca przeglądem wykonanych prac.
Mały Komandos
26-07-2016
Nauka technik samoobrony, zagadnienia szkoły przetrwania, psychologiczne aspekty obrony przed atakiem, techniki musztry. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-11 lat.
Mały Muzyk
25-07-2016
Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 5-10 lat. Obejmują naukę gry na keyboardzie, zabawę głosem, rytmem, piosenką oraz poznawanie nut i określeń muzycznych.
Nitką inspirowane
24-07-2016
Haft artystyczny, Richelieu, krzyżykowy - haftowane obrusy, obrazy, serwetki i elementy dekoracyjne.
Piosenka rozrywkowa
22-07-2016
Celem zajęć jest rozwijanie umiejętności oraz wrażliwości muzycznej ucznia. Zajęcia dotyczą zagadnień: emisji głosu, prawidłowego oddechu, dykcji, interpretacji piosenki, pracy na utworach z zakresu muzyki rozrywkowej, pracy z mikrofonem, ruchu scenicznego, opanowania tremy poprzez udział w koncertach, konkursach i festiwalach piosenki.
Pracownia Mikromodelarstwa i Gier Strategicznych „UŁAN”
21-07-2016
Zajęcia dla dzieci i młodzieży. Wykonywanie modeli i figurek oraz rozgrywanie bitew z różnych okresów historycznych. Gry strategiczno-planszowe – nauka i rozgrywanie gier: DBA, lotnictwo z I i II wojny światowej, gry działań lądowych z II wojny światowej.
Pracownia rysunku
21-07-2016
Program obejmuje naukę rysunku architektonicznego i przybliża zagadnienia takie jak: zasady perspektywy i światłocień, rysunek z wyobraźni oraz natury, proporcje. Zajęcia adresowane są do dzieci i młodzieży
Pracownia malarstwa
21-07-2016
W programie nauka rysunku i malarstwa od podstaw. Pastele suche i olejowe, akryle, farby olejne. Warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Istnieje możliwość przyprowadzania dzieci na zajęcia ze Szkoły nr 84. Wystawa prac na Koniec Sezonu.
Rytmika
20-07-2016
Tematyczne zajęcia muzyczne przy muzyce na żywo, muzyce dziecięcej, rozrywkowej, klasycznej i – nie do końca – poważnej. W programie piosenki, taniec, zabawa. Dzieci poznają instrumenty i zostają wprowadzone w świat muzyki.
Robotyka
20-07-2016
Mamy wolne 2 miejsca! Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat. Nauka podstaw robotyki, mechaniki, logiki, programowania. Doskonalenie umiejętności pracy w grupach. Rozwijanie zdolności manualnych i dobra zabawa. Wiedza teoretyczna połączona z zajęciami praktycznymi, podczas których uczestnicy budują i programują proste roboty.
Sztuka na horyzoncie
19-07-2016
Warsztaty w pracowni rysunku i malarstwa, których celem jest uwrażliwienie na sztukę. Podczas warsztatów stacjonarnych uczestnicy poznają różne techniki oraz zasady kompozycji i powstawania obrazu. Raz w miesiącu organizowane będą spotkania z artystami, wizyty w ich pracowniach i warsztaty tematyczne prowadzone przez ludzi sztuki.
Trening pamięci i nauka szybkiego czytania
18-07-2016
Zajęcia o charakterze warsztatowym dla dzieci w wieku 10-14 lat. Połączenie teorii z praktycznymi ćwiczeniami indywidualnymi oraz grupowymi. W programie nauka konkretnych technik szybkiego zapamiętywania oraz koncentrowania się. Ćwiczenie pamięci wzrokowej i słuchowej. Nauka jak skutecznie przygotować się do sprawdzianu, jak tworzyć notatki.
Teatr Pinokio
18-07-2016
Dla dzieci w wieku 9-12 lat. Zajęcia teatralne bardzo korzystnie wpływają na rozwój dziecka. Pozwalają zapominać o nieśmiałości, konieczność zapamiętania tekstu poprawia pamięć, dziecko uczy się współdziałania w zespole. Zabawy teatralne pozwalają rozładować nagromadzone emocje. Oswajają ze sceną i przygotowują do wystąpień publicznych.
Taneczna karuzela
18-07-2016
Kurs tańca obejmujący różne style taneczne: wybrane tańce towarzyskie, taniec dyskotekowy, modern, jazzowy i rock’n’roll. Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 8-12 lat. Zajęcia poprawiające koordynację ruchową i sprawność fizyczną.
ZESPÓŁ WOKALNY Abra (starsza Abrakadabra)
16-07-2016
Dziecięcy zespół wokalno-taneczny. Program obejmuje naukę piosenek, pracę z mikrofonem, ćwiczenia emisji, prawidłowej dykcji, pracę nad prostymi układami ruchowymi i ekspresją ciała, udział w koncertach, konkursach i przygotowanie przedstawienia muzycznego.
ZESPÓŁ WOKALNY Kadabra (młodsza Abrakadabra)
15-07-2016
Dziecięcy zespół wokalno-taneczny. Program obejmuje naukę piosenek, pracę z mikrofonem, ćwiczenia emisji, prawidłowej dykcji, pracę nad prostymi układami ruchowymi i ekspresją ciała, udział w koncertach, konkursach i przygotowanie przedstawienia muzycznego.
Wirtualny spacer
Zobaczcie, jak wyglądają nasze pracownie, sale ćwiczeń, galeria i sala teatralna.Więcej...Newsletter
By otrzymywać informacje o wydarzeniach, nowych sekcjach i wyjazdach dołącz do naszych subskrybentów.
 

Partnerzy
Przedstawiamy Państwu grono naszych Partnerów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczy na dalsze owocne działania.Więcej...
Wypełnij wszytstkie pola

targowek.waw.pl