Facebook
You Tube
Ciekawe, pełne radości i przyjaciół życie!
UTW Domu Kultury „Zacisze” zaprasza!
więcej
Sobota dla Małych i Dużych mały

UTW

Zapraszamy do wspólnego spędzania czasu z Uniwersytetem Trzeciego Wieku Domu Kultury "Zacisze".

Zachęcamy do obejrzenia w Archiwum relacji z naszych  wykładów,  wyjść i wyjazdów integracyjno-kulturalnych w roku akademickim 2013/2014.

Koordynator UTW: Taida Załuska, tel. 22 679 84 69  w. 3, e-mail: utw@zacisze.waw.pl

 

Kliknij i dołącz do nas na Facebooku!


.....................................................................................................................................................................................................................................................

 

Recenzje

Warszawa: Zaproszneie do UTW ZACISZE, CafeSenior.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warszawskiego UTW! Glosseniora.pl

Najbliższy tydzień w Zaciszu w Warszawie, Kulturainfo.pl

Rozmowa z Taidą Załuską o UTW na Zaciszu, Radio Warszawa Zacisze

Bogdan Falicki i Aleksandra Karkowska o wspólnych działaniach Muzeum Historii Żydów Polskich i Domu Kultury Zacisze, Radio Warszawa Zacisze

.....................................................................................................................................................................................................................................................

Facebook UTW Zacisze
28-05-2013

Zapraszamy wszystkich naszych studentów i Przyjaciół do korzystania z profilu UTW na fan page UTW Zacisze

Opłatkowe spotkanie studentów UTW Zacisze
22-12-2014
Opłatkowe spotkanie studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku Domu Kultury „Zacisze” w przyjacielskiej atmosferze i z domowym poczęstunkiem przygotowanym przez Zacisze Cafe. W programie: koncert zespołu Jugonostalgia, śpiewanie kolęd, wspólne przygotowywanie ozdób choinkowych i poczęstunek.
Bal Sylwestrowy 2014
31-12-2014
31 grudnia, środa

Sylwestrowa Noc coraz bliżej! Czas pomyśleć o miejscu, w którym powitamy Nowy Rok w gronie bliskich i nowo poznanych. Nasza propozycja to szalona zabawa na parkiecie, a w przerwach pyszne menu. Bliskość sztuki doda niepowtarzalnej atmosfery, którą będziemy wspominać przez cały następny rok. Powitajmy Nowy Rok tak, aby był najwspanialszy w naszym życiu!

Wykład: "Autoterapia jako system terapii i profilaktyki ..."
05-01-2015

5 stycznia, poniedziałek

Zapraszamy na wykład "Autoterapia jako system terapii i profilaktyki zespołów bólowych narządu ruchu". Wykład wygłosi Marzena Malinowska - instruktor sportu.

Wstęp wolny dla studentów UTW, pozostali 10 zł.

Klub Męski: Święto kina polskiego
07-01-2015
7 stycznia, środa

Zapraszamy na spotkanie poświęcone 100-leciu filmu polskiego. Polskie gwiazdy kina niemego - Pola Negri - polska królowa Hollywoodu i muza Rudolfa Valentino - amanta wszech czasów oraz Carlotta Biegańska: całkiem niesłusznie zapomniana. W programie filmy i piosenki. Śpiew: Jolanta Kubicka, Teresa Witanowska, Wojciech Dąbrowski.

Wyjście UTW: Mikroświat w Centrum Nauki Kopernik
08-01-2015

8 stycznia, czwartek

Zapraszamy na wspólny spacer po fascynującym mikroświecie w Centrum Nauki Kopernik. Spotykamy się o 9.00 rano. Obowiązują zapisy. Cena biletu grupowego 13 zł.

Koncert: Sąsiedzi sąsiadom
10-01-2015
10 stycznia, sobota

Rodzina Jankowskich i Kiljańskich oraz Dyrektor DK „Zacisze” zapraszają na sąsiedzkie kolędowanie z towarzyszeniem profesjonalnego muzyka, Iwony Rzeszut, która zagra na akordeonie guzikowym. Pomysłodawcą koncertu jest Jacek Jankowski, który – mając muzykalną i liczną rodzinę – zaprasza sąsiedzkie rodziny do wspólnego śpiewania.

Spotkanie z kabaretem "Szalom"
12-01-2015

12 stycznia, poniedziałek

Zapraszamy na spotkanie z kabaretem „Szalom” z Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Centrum Kultury Jidysz w Warszawie.

Artystyczne ploteczki na kanapie z Marzeną Obidzińską
13-01-2015

13 stycznia, wtorek

Gościem piątego spotkania z  „Artystycznymi ploteczkami” będzie Marzena Obidzińska. „Artystyczne ploteczki” to nowy cykl spotkań studentów UTW Zacisze z ciekawymi gośćmi i historiami związanymi z kulturą.

Twórcy i autorzy V Międzynarodowego Festiwalu Filmów Historycznych i Wojskowych
14-01-2015
14 stycznia, środa

Fundacja Projektów Autorskich Ars Creatori - partner programowy MFFHiW zaprasza na debatę poświęconą filmowi dokumentalnemu oraz projekcje filmów nagrodzonych na V MFFHIW: "Album z Gdyni" (reż. Marek Widarski), "Podwodny dywizjon" (reż. Teodor Ratkowski), "Pilot" (reż. Andrzej Brzoza) i "Wojsko Polskie w NATO i UE" (reż. Norbert  Rudaś).

Wystawa Beaty Sasinowskiej: Skrzydlata sztuka
14-12-2014 16-01-2015
14 grudnia-16 stycznia

Beata Sasinowska: Pasje...pozwalają żyć pełnią życia, dają poczucie spełnienia i szczęścia. Pasje są jak dotyk anioła, odkrywają to , co w nas najpiękniejsze, zmieniają rzeczywistość, dają spokój duszy. Każdy ma swojego anioła i... każdy jest dla kogoś aniołem. Zapraszamy na wystawę Beaty Sasinowskiej, którą otworzy koncert SOYKA TRIO „Dotknięcie serca”.

Warsztaty: Sutasz
17-01-2015
17 stycznia, sobota

Sutasz to rodzaj haftu, do wykonania którego wykorzystuje się wiskozowe lub jedwabne sznurki zwane sutaszami. Technika polega na artystycznym łączeniu ozdobnych kamieni z wielobarwnymi sznurkami, pozwala na tworzenie unikatowej biżuterii. Na warsztaty tworzenia kolczyków i kolii zapraszamy młodzież i dorosłych.

Zimowa Akademia Fitnessu
19-01-2015
19-23 stycznia 2015 (poniedziałek-piątek)

Aeroboxing, ABC motoryki i metabolizmu, stretching i ćwiczenia relaksacyjne! Zimowa Akademia Fitnessu adresowana jest do młodzieży, dorosłych i seniorów. W programie proste i efektywne ćwiczenia aerobowe dostosowane do grupy. Ćwiczenia kształtujące, modelujące i wyszczuplające sylwetkę. Poprawa ogólnej sprawności fizycznej i samopoczucia.

Intensywny kurs tańca towarzyskiego
26-01-2015
26-30 stycznia, poniedziałek-piątek

W programie: tańce standardowe – walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep i latynoamerykańskie – samba, cha-cha, rumba, jive oraz tańce dyskotekowe, rock’n’roll, boogie woogie, salsa. Zajęcia poprowadzi Robert Kulesza.

Wirtualny spacer
Zobaczcie, jak wyglądają nasze pracownie, sale ćwiczeń, galeria i sala teatralna.Więcej...Newsletter
By otrzymywać informacje o wydarzeniach, nowych sekcjach i wyjazdach dołącz do naszych subskrybentów.
 

Partnerzy
Przedstawiamy Państwu grono naszych Partnerów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczy na dalsze owocne działania.Więcej...
Wypełnij wszytstkie pola

targowek.waw.pl