Facebook
You Tube
Ciekawe, pełne radości i przyjaciół życie!
UTW Domu Kultury „Zacisze” zaprasza!
więcej
Otwarta Niedziela Artystyczna

UTW

Zapraszamy do wspólnego spędzania czasu z Uniwersytetem Trzeciego Wieku Domu Kultury "Zacisze".

Zachęcamy do obejrzenia w Archiwum relacji z naszych  wykładów,  wyjść i wyjazdów integracyjno-kulturalnych w roku akademickim 2013/2014.

Koordynator UTW: Taida Załuska, tel. 22 679 84 69  w. 3, e-mail: utw@zacisze.waw.pl

 

Kliknij i dołącz do nas na Facebooku!


.....................................................................................................................................................................................................................................................

 

Recenzje

Rozmowa z Taidą Załuską o UTW na Zaciszu, Radio Warszawa Zacisze

Bogdan Falicki i Aleksandra Karkowska o wspólnych działaniach Muzeum Historii Żydów Polskich i Domu Kultury Zacisze, Radio Warszawa Zacisze

.....................................................................................................................................................................................................................................................

Facebook UTW Zacisze
28-05-2013

Zapraszamy wszystkich naszych studentów i Przyjaciół do korzystania z profilu UTW na fan page UTW Zacisze

Wczasy z grzybobraniem nad morzem w Jarosławcu
26-08-2014
26 sierpnia - 6 września

W naszej ofercie znalazł się również wypoczynek dla Seniorów nad polskim morzem. Lato w Jarosławcu to bliski kontakt z naturą, wyjścia na plażę i leśne spacery, to również czas spędzony na spotkaniach integracyjnych i zwiedzaniu okolicy. Będzie czas na relaks oraz pobudzenie sił witalnych. Zapraszamy.

Spacerkiem po Warszawie
30-06-2014 13-09-2014

W ramach Wakacyjnego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Domu Kultury "Zacisze" serdecznie zapraszamy do udziału w ciekawych spacerach organizowanych przez Muzeum Warszawy - niektóre z nich są wśród zieleni.

Propozycje spacerów odnajdziecie Państwo  pod linkiem: 

http://www.mhw.pl/events/categories/spacer/

II Dzielnicowy dyżur varsavianistyczny
04-07-2014 14-09-2014

Nie ma to jak wakacje!

Już po raz drugi Dom Spotkań z Historią organizuje wycieczki piesze i rowerowe po Warszawie i okolicach w cyklu „Dzielnicowy dyżur varsavianistyczny” . W każdą niedzielę wakacji od 13 lipca do 14 września będzie można odwiedzać miejsca, które rzadko stanowią cel varsavianistycznych spacerów.  Organizatorzy udowodnią nam, że każda dzielnica ma swoją historię i tajemnice do odkrycia.

Zapraszamy.

Życiorys pani Danuty Kominiak
31-07-2014 30-09-2014

Zbliża się kolejny rok pracy Koła Terenowego Związku Sybiraków Warszawa Praga Północ imienia Św. Arcybiskupa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego i przy tej okazji pragniemy przypomnieć życiorys Pani Danuty Kominiak, która od 1991 r. pełni funkcję Prezesa.

13 listopada 2012 r. w Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich w Warszawie pani Danuta Kominiak  została wyróżniona Medalem „Pro Patria” za szczególne zasługi w kultywowaniu pamięci o walce o niepodległość Polski.

Terminy rozpoczęcia zajęć UTW w roku akademickim 2014/2015
30-08-2014 30-10-2014
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku Domu Kultury "Zacisze".
Wirtualny spacer
Zobaczcie, jak wyglądają nasze pracownie, sale ćwiczeń, galeria i sala teatralna.Więcej...Newsletter
By otrzymywać informacje o wydarzeniach, nowych sekcjach i wyjazdach dołącz do naszych subskrybentów.
 

Partnerzy
Przedstawiamy Państwu grono naszych Partnerów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczy na dalsze owocne działania.Więcej...
Wypełnij wszytstkie pola

targowek.waw.pl