Facebook
You Tube
Międzynarodowy Konkurs Na Plakat Filmowy

Aktualności

Facebook UTW Zacisze
28-05-2013

Zapraszamy wszystkich naszych studentów i Przyjaciół do korzystania z profilu UTW na fan page UTW Zacisze

Gratulacje dla Alicji Mieszało
21-06-2017

21 maja, środa

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza koleżanka studentka UTW DK Zacisze Alicja Mieszało wyśpiewała na X Juwenaliach I miejsce w kategorii Soliści.

Intensywny kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych
26-06-2017
26-29 czerwiec (poniedziałek-czwartek)

W programie: tańce standardowe: walc angielski i wiedeński, tango, tańce latynoamerykańskie: rumba, cha-cha, salsa, tańce dyskotekowe, rock’n’roll.

Relacja z warsztatów Praga Gada Gwarą w TVP3 Warszawa
26-06-2017
Praga Gada Gwarą to tytuł cyklu warsztatów, podczas których Warszawiacy poznają język stolicy sprzed lat. W DK Zacisze w zajęciach brali udział licealiści oraz seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zapraszamy do obejrzenia relacji.
Festiwal Piosenki Seniorów Prawobrzeżnej Warszawy
28-06-2017

28 czerwca, środa

Uprzejmie informujemy, że w tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki Seniorów Prawobrzeżnej Warszawy biorą udział soliści Domu Kultury Zacisze: Waldemar Mieleszczuk i Krzysztof Hołymczuk. Uroczysta gala odbędzie się w Centrum Promocji Kultury w Warszawie przy ul. Podskarbińskiej 2.

Budżet partycypacyjny: Dzieciaki nie płacą, Kabaret dla sąsiadów, Muzycznie dla sąsiadów, Miejsce dla mieszkańców
14-06-2017 30-06-2017
Terminy głosowania: 14-30 czerwca 2017

Głosuj na Zacisze! Budżet partycypacyjny daje mieszkańcom Zacisza głos w sprawie kształtowania przestrzeni publicznej i i najbliższego otoczenia. Zgłoszone projekty mają poprawiać komunikację i dialog społeczny, a także zwiększyć atrakcyjność Zacisza. Włączają różne grupy, kształtują kulturalne gusta mieszkańców, mają charakter prozdrowotny, dają przestrzeń na kształtowanie sąsiedzkich relacji.

Wyróżnienia dla solistek UTW Zacisze i Kabaretu Zatarg
01-07-2017
Gratulacje kierujemy do naszych solistek: Alicji Mieszało i Teresy Witanowskie, studentek UTW Zacisze i Kabaretu Zatarg, którzy zdobyli wyróżnienia w XXXVII Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych. Pamiątkowe statuetki odebrali podczas koncertu laureatów w Amfiteatrze Parku Sowińskiego.
Wakacyjny kurs tkactwa
31-07-2017
31 lipca-4 sierpnia, poniedziałek-piątek

Warsztaty tkactwa artystycznego dla młodzieży i dorosłych. Sekrety tkactwa przybliża Teresa Szczepańska. W programie: poznanie i przygotowanie warsztatu pracy, nauka naciągania osnowy, uzyskanie przesmyku z użyciem listwy, poznawanie wszystkich splotów i technik oraz nauka cieniowania, wykonanie gobelinu wg własnego projektu.

Akcja: Zieleń
05-06-2017 31-10-2017
Cykliczne spotkania i spacery z dendrologami, przyrodnikami i architektami krajobrazu, które zakończą się stworzeniem zielonego skweru, ogródka lub kwiatowego klombu we wspólnie wybranym miejscu.
Wirtualny spacer
Zobaczcie, jak wyglądają nasze pracownie, sale ćwiczeń, galeria i sala teatralna.Więcej...Newsletter
By otrzymywać informacje o wydarzeniach, nowych sekcjach i wyjazdach dołącz do naszych subskrybentów.
 

Partnerzy
Przedstawiamy Państwu grono naszych Partnerów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczy na dalsze owocne działania.Więcej...
Wypełnij wszytstkie pola

targowek.waw.pl