Facebook
You Tube

Zajęcia cykliczne

brak komunikatu "nie_ma_takiej_podstrony_lub_jest_niekatywna"

Studenci naszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku to pełna radości życia, rozśpiewana i roztańczona wesoła społeczność. Z ochotą przychodzą na zajęcia z tańca integracyjnego i nauki śpiewu. Chętnie tańczą i ćwiczą, aby poprawić kondycje, nie tylko fizyczną. Swoje umiejętności wokalne mogą zaprezentować podczas koncertów.

Zapraszamy do aktywnego udziału w naszych warsztatach. Poprzez rozwijanie swoich talentów i odkrywanie nowych, studenci mają możliwość znalezienia się w innej rzeczywistości, w świecie spełniania marzeń, poznawania nowych przyjaciół, których łączy wspólna pasja, zainteresowania.

Zapraszamy na wystawy, na których prezentują swoje prace - uczestnicy Pracowni  rysunku i malarstwa. Naprawdę warto brać udział w naszych zajęciach.

Przyłącz się do nas. Zapraszamy.

GIMNASTYKA
03-08-2017

Zajęcia ruchowe, korekcyjne, wzmacniające.

JĘZYK FRANCUSKI
05-08-2017
W programie: język życia codziennego, wymowa, intonacja, konwersacje.
REKREACJA RUCHOWA
08-08-2017
Specjalnie do wieku i predyspozycji dobrane ćwiczenia aerobowe i relaksacyjne przy muzyce  polepszające sprawność psychofizyczną.
DOBRE EMOCJE
02-07-2017

Zajęcia w formie zabaw intelektualnych wpływające na koncentrację, spostrzegawczość, pamięć, wyobraźnię, wiedzę. W programie m.in: zabawy logiczne i ruchowe, gry planszowe, kalambury, karaoke i inne. Różnorodność zajęć inspiruje, bawi, integruje w przyjaznej i miłej atmosferze.

KLUB PŁYWACKI
06-08-2017
Gimnastyka w wodzie z instruktorem.
PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA
07-08-2017
Nauka poszczególnych technik malarskich od podstaw: od malarstwa olejnego przez pastele, akwarele, węgiel i ołówek. Indywidualny program nauczania dla początkujących i zaawansowanych.
JĘZYK ANGIELSKI
04-08-2017

W programie: gramatyka, słownictwo, odpowiednia wymowa i intonacja, umiejętność komunikowania się. Angielski w sytuacjach codziennych.

WARSZTATY WOKALNE
10-08-2017
Indywidualne warsztaty śpiewu przy akompaniamencie pianina. Warsztaty pomagają wydobyć czystą barwę głosu, kształtują własny, indywidualny styl. Pozwalają dobrać repertuar, przygotowują do występów scenicznych, udziału w konkursach i przeglądach.
TANIEC INTEGRACYJNY
09-03-2015
Nauka tańców pochodzących z całego świata: klasycznych, ludowych, towarzyskich, współczesnych.
Wirtualny spacer
Zobaczcie, jak wyglądają nasze pracownie, sale ćwiczeń, galeria i sala teatralna.Więcej...Newsletter
By otrzymywać informacje o wydarzeniach, nowych sekcjach i wyjazdach dołącz do naszych subskrybentów.
 

Partnerzy
Przedstawiamy Państwu grono naszych Partnerów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczy na dalsze owocne działania.Więcej...
Wypełnij wszytstkie pola

targowek.waw.pl