Facebook
You Tube

Warsztaty

Zapraszamy do aktywnego udziału w naszych warsztatach. Poprzez rozwijanie swoich talentów i odkrywanie nowych, studenci mają możliwość znalezienia się w innej rzeczywistości, w świecie spełniania marzeń, poznawania nowych przyjaciół, których łączy wspólna pasja, zainteresowania.

Zapraszamy na wystawy, na których prezentują swoje prace - uczestnicy Pracowni  rysunku i malarstwa. Naprawdę warto brać udział w naszych zajęciach.

PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA
13-09-2009
Nauka poszczególnych technik malarskich od podstaw: od malarstwa olejnego przez pastele, akwarele, węgiel i ołówek. Indywidualny program nauczania dla początkujących i zaawansowanych.
WARSZTATY WOKALNE
19-09-2009
Warsztaty indywidualne z zakresu interpretacji piosenki i emisji głosu, praca z mikrofonem.
WARSZTATY SOLISTÓW
01-03-2015

Warsztaty indywidualne śpiewu z zakresu interpretacji piosenki i emisji głosu, praca z mikrofonem.  

 

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE
20-07-2015
Warsztaty dla wszystkich pasjonujących się fotografią, podczas których poznamy podstawy fotografii, funkcje swojego aparatu, zasady kompozycji i ekspozycji. Wspólne sesje fotograficzne w plenerze.
WARSZTATY Z KOLORYSTYKI
19-08-2016
Warsztaty dla pań zainteresowanych podkreśleniem swojej urody, pragnących zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne do budowania eleganckiego wizerunku seniora. Zajęcia wzbogacone są konsultacjami indywidualnymi, każda z uczestniczek będzie mieć wykonaną analizę kolorystyczną oraz dobrane kolory do farbowania włosów i kolory kosmetyków do makijażu.
Łączy nas śpiew i taniec: Warsztaty wokalne
26-09-2016
26 września, poniedziałek

Zapraszamy na 10 warsztatów po 2 godz. każdy - nauka piosenek ludowych, warszawskich, pieśni patriotyczne, kolęd. Warsztaty odbywać się będą w Klubie Pinokio.

Wirtualny spacer
Zobaczcie, jak wyglądają nasze pracownie, sale ćwiczeń, galeria i sala teatralna.Więcej...Newsletter
By otrzymywać informacje o wydarzeniach, nowych sekcjach i wyjazdach dołącz do naszych subskrybentów.
 

Partnerzy
Przedstawiamy Państwu grono naszych Partnerów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczy na dalsze owocne działania.Więcej...
Wypełnij wszytstkie pola

targowek.waw.pl