Facebook
You Tube

Sekcje

Dzieci

Drogie dzieci i rodzice! Przedstawiamy Wam nową ofertę zajęć w sezonie 2016/2017. Mamy nadzieję, że nasz potencjał - ciekawi i twórczy instruktorzy, życzliwi pracownicy, doświadczenie i próba wsłuchania się w Wasze potrzeby - pozwoli wytworzyć w najbliższym sezonie niepowtarzalny klimat naszych spotkań ze sztuką! Po raz pierwszy, miło nam będzie zaprosić dzieci na taniec współczesny dla dzieci BELLO DANCE i Robotykę. Z nowym programem rusza Kolorowa kraina, Akademia Malucha, Gordonki, Mały Muzyk, czy Balet. Wszystkie zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy i uwrażliwiają młodego człowieka na sztukę.

zapoznaj się z ofertą sekcji
Młodzież

Zapraszamy w świat fascynacji sztuką, tańcem, historią i muzyką. Po raz pierwszy proponujemy decoupage, taniec współczesny BELLO DANCE, szycie na maszynie. Zasady perspektywy, światłocień, proporcje poznacie na zajęciach rysunku. Z wyobraźni i natury. Ciekawe projekty realizować będą Sztuka na horyzoncie, Klub Boogie Rock i BREAKING ACADEMY, pracownia akwareli oraz mikromodelarstwa i gier strategicznych „UŁAN”. W nowej formule wystartuje grupa wokalna Voice of Zacisze. Z nami możecie napisać ciekawy projekt kulturalny. Wystarczy mieć pomysł i przyjść do DK Zacisze. Każda forma artystycznej edukacji pozwoli poznać ludzi z pasją.

zapoznaj się z ofertą sekcji
Dorośli

Wygenerujcie czas na rozwój osobisty, a my zaoferujemy różnorodne działania. Po pierwsze zapraszamy na jogę, naukę gry na pianinie lub gitarze, warsztaty florystyczne, które zapoznają z nowymi trendami w doborze kolorów i układania kompozycji. Sobotnie przedpołudnia zarezerwujcie na warsztaty w ramach cyklu Sobota dla Małych i Dużych. Lubiącym rękodzielnictwo polecamy ceramika, warsztaty szycia na maszynie i akwarelę, a podróżnikom - spotkania grupy Robimy podróże.

zapoznaj się z ofertą sekcji
Wirtualny spacer
Zobaczcie, jak wyglądają nasze pracownie, sale ćwiczeń, galeria i sala teatralna.Więcej...Newsletter
By otrzymywać informacje o wydarzeniach, nowych sekcjach i wyjazdach dołącz do naszych subskrybentów.
 

Partnerzy
Przedstawiamy Państwu grono naszych Partnerów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczy na dalsze owocne działania.Więcej...
Wypełnij wszytstkie pola

targowek.waw.pl